PDA

View Full Version : Do medics actually reduce casualties?



What?
02-07-2012, 08:08 PM
There is a mission to upgrade the barracks to lvl 5 and it says, "we'll suffer less casualties with medics in the field." Is this true? Do medics help reduce the casualty rate for your army?

JMC
02-07-2012, 09:11 PM
No. Not directly. They'll give you a higher defence score which could protect you from some players and make losses lower against others, but they're not anything special. The defence stat of any other unit would do the same.


[][][][][]

JackRakan93
02-07-2012, 09:20 PM
Also depends on how you look at it. They have a very high casualty rate so they will increase casualties by dying more frequently. On the other hand, if you have many of them, they could bump out units with less than 10 defense from being used when defending, which could reduce the casualties faced by your balanced or offensive units.

JMC
02-07-2012, 10:07 PM
I think medics have one of the lower casualty rates of the 'high' casualty rate units. For a while when i was lower level, i had about 75 of them, and i didn't lose a single one in hundreds of attacks.

Wildfire
02-08-2012, 03:43 AM
I think medics have one of the lower casualty rates of the 'high' casualty rate units. For a while when i was lower level, i had about 75 of them, and i didn't lose a single one in hundreds of attacks.

Since last week mine seem to die of fright at the first sight of the enemy! It's good though as finally they seem to be dying before the more valuable units which is why I have them.

nighthunter
02-08-2012, 08:39 PM
I think medics have one of the lower casualty rates of the 'high' casualty rate units. For a while when i was lower level, i had about 75 of them, and i didn't lose a single one in hundreds of attacks.
Lol
That's because medics have a magnificent 0 - zero attack and you can never bring it to attack...

ShawnBB
02-09-2012, 04:49 PM
Lol
That's because medics have a magnificent 0 - zero attack and you can never bring it to attack...

lol, nice job for pointing out,nighthunter. I thought this is pretty well known...
So do light gunners, they will never lose in defending.

JMC
02-09-2012, 05:06 PM
Too bad you guys are wrong. Thought it was pretty obvious that ShawnBB is always wrong.


I lost over 50 of them once they were my weakest units.

KCh
02-09-2012, 05:38 PM
Too bad you guys are wrong. Thought it was pretty obvious that ShawnBB is always wrong.

Lol 👍

[][][][][]

KCh
02-09-2012, 05:45 PM
I've lost medics when attacking and I've lost light gunners when defending.

ShawnBB
02-09-2012, 07:05 PM
http://i1075.photobucket.com/albums/w421/ShawnBBB/8abde085.jpg


Well well, I have 400 medic, so how do you explain this, bro?
Why my fighting units not 188*4=752

JohnnyR
02-09-2012, 08:10 PM
Wow, Shawn's right. Just bought a bunch and they don't show up on the unit list when attacking. That makes em almost as good as defensive towers but with the advantage of not having to place them on land or even displace an attacking unit when raiding. This is freaking awesome.

JMC
02-09-2012, 08:42 PM
They must of changed it then. Im 100% sure ive lost them during attacks before and ive lost enough light gunners from defending. I havent even been bringing them to battle or even buying them for almost two months now though, so i dont know. I just know they did get killed when the game first launched.

wedvodaInasse
02-09-2012, 08:50 PM
Jeżeli oglądaliście serię, będziesz go nienawidzą. Jeśli nie ujrzeć serię jak i również ot tak potrzebują obejrzeć dziwny kinematografia, będziesz go nienawidzą. Znaki znajdują się zmasakrowany na przyjemny nudnych wypełniaczy kosmicznych w fabule, że nie mają prawo się uchwalić, dokąd się historię. Losowe fragmenty narracji od czasu formie, jaka nie istnieje chociażby zwierzchnim celem tej historii wydaje się desperackiej próbie wyglądają właśnie, jakoby wiedział, co sprawiają. Nie Nie trać czasu i dodatkowo pieniędzy.

znalazłem tenże film wybitnie nudny. Zaś nie cieszyć się nim w dechę.
Big Love zalukaj (http://big-love-rvf.pl/7_big_love_zalukaj.html)
W ciemności online film (http://w-ciemnosci-jak.pl/2_w_ciemnosci_online_film.html)

W jakim posiada być 1 spośród najbardziej wstecznej trajektorii kariery w przeszłości, to kiedyś prawidłowo kontynuuje reżyser cofnąć swej CV. Nie stało niesamowite "Szósty zmysł", swawolny "Unbreakable" i dodatkowo napięciu "Znaki". Te filmy wskazał nowego wschodzącego talentu w M. Night Shyamalana. Z kolei leniwie, na skroś "The Village", "Kobieta w błękitnej wodzie", a szczególnie "The Happening", jego gwiazda spadła. A więc mamy tę uproszczoną perturbacja o nazwie "The Last Airbender". Symbole nie znajdują się poprawnie rozwinięte, atoli skutki ostatkiem sił wesprzeć utrzymać zaciekawienie widza. Szkoda, iżby taki dar udaremnić.
Róża za darmo (http://roza-xwf.pl/11_roza_za_darmo.html)
Big Love megavideo (http://big-love-rvf.pl/8_big_love_megavideo.html)

Od chwili podczas gdy został wprowadzony aż do serialu animowanego poniekąd powolnie w sezonie i dodatkowo jakkolwiek nie mam dużo wiedzy na temat kreskówek, choreografia ruchów w animowanej wersji istnieje wielce wyjątkowy i dodatkowo wielce cała aż do sztuk konfrontacji. Tak wiele, iż maca były starania o przyłączenie do gięcia pierwiasteków. Tak wiele, że rodzaj Aang ruchów natomiast reszta bohaterów podobnie. Owo specjalny na własny rodzaj w bajki. Zawierzam, że choreografia na rzecz ludzkiej wersji Avatara Airbender Miniony nie był w taki sposób smaczny jako spośród bajki sama. Producenci filmu ma obowiązek stanowić skoncentrowany na tym co niemiara sporzej. Gięcie pierwiasteków należy obchodzić się na serio. I długo pokazał na skroś dzisiaj filmu odkąd narodu do narodu oraz na miarę Aang uczy je każde. Identycznie mówiłem, nie wiem za dużo o mistrzowskiej książce. Wiem tylko, iż tenże obraz filmowy byłby w dużym stopniu porządniej, o ile choreografia spośród ludzkich charakterów stało mało akuratniej. Przypuszczam, że najważniejsza ilość filmu, iż czuję się jako quot; OWSZEM! owo tylko film powinien skupiać się na more. quot; Oznacza to proporcja gdzie Aang przyszli na miejsce, dokąd stały ląd giętarki poprzedni trzymane. W giętarki ziemia pokazał tam autentyczną dynamikę, podczas gdy wreszcie zbuntował się zaś stanął wewnątrz sobą. Czułem uplifting sentyment w środku ich serc oraz CG wykonał smakowitą czynnikiem w ten sposób. Jak stały ląd wzrosła powyżej zastawić płomień. Podczas gdy kontynent przyszła naciśnięciem przeciwnik hotelu. Stało owo cudownie. Tlenek wodoru w filmie była idealna nazbyt. Przemyśliwuję, że atmosfera było w spoczynku. Powietrze widnieje mocny również ostry w sposób, iż osoby nie wydołają zrozumieć. Aang musi wykazać, iż opanował atmosfera zginanie. Stało zręcznie w poniektórych częściach, wszak w przeważającej części, powietrze gięcia była umiarkowana. Owo standardowo pragnie sporzej whoosh i szarańcza. Co do najsłabszego elementu w filmie, iż chociaż nie był przedstawiany w dewiza był ogień. Płomień gięcia nie był no tak godziwy na miarę spośród resztą substratów. Kiedy wygina pożar diuk ognia. Dogadza się gniewu a, także bardzo pychy warunki pokazać emocjonalnie, iż jego płomień spali ciebie. W filmie Królewicz Zuko nie zrobił do woli płynne pracę. Mąż pragnie więcej pasji do ognia gięcia. Sporzej emocji także byłoby przyzwoiciej. Strzelanina poleciał sposób ociężały. W porównaniu w animowanych wersjach, palba poleciał bez łaski, szybkość i wigor. Pożar gięcia była po prostu zbyt powolne jak i również niedobroduszne. Sztuka filmowa był na pewno pośpiechu i nie wykazano pod dostatkiem, by rozwojowe obserwatorzy era zmiarkować, co się w zasadzie historię. Polecam osobom, którzy widzą, iż gięcie istnieje potężna część filmu, iżby nie iść, dlatego, że gięcia jest tylko umiarkowana. Ludzie, jacy są bardziej na razie dodatkowo zwiedzania nowej kinematografii winien przynajmniej wziąć okazję zobaczyć ten błona fotograficzna. Dzięki komplet doświadcza. Chce obojętnie jaki kanał z powrotem również na tym, co o tym chcesz.

im co daje 3 ponieważ przystań nawet niechybnie to jestem wyłącznie streszczenie owego, abym mógł stwierdzić ludziom, że rogus nie wie, co hes plecie. durny król

Róża zalukaj (http://roza-xwf.pl/7_roza_zalukaj.html)
Sztos 2 torrent (http://sztos-2-cfc.pl/4_sztos_2_torrent.html)

Nocna pora thingy silammi-man widnieje sliiping w dół zboczu, następnym krokiem - mężczyzna stanie się Uwe Boll.

Iacute; ve zupełnie nie widziałem serie. Nie jestem fanem serii. Ani w oparciu o rzeczowy aniżeli tenże faktyczny stan rzeczy daje mi, mogę ogłosić, iż film nie fullfil moje prognozowania, gdyż w zasadzie chciałem więcej, jednakże owo stało się krzepkie. Mogę rzec, czy nie? S, w podobny sposób w książce, lecz to znaczy najlepszy rozdział OS triloy, że może w samej rzeczy porządniej, przynajmniej, że wierzę, że stało pieczołowicie owo, co było z Twilight. Polecam ją.

tackEvikilk
02-09-2012, 09:04 PM
The Native Translator erbjuder effektiva, hogkvalitativa oversattningstjanster for oversattning av dokument.
En global oversattningsbyra med lokal forankring.
oversatt hemsida (http://www.native-translator.se/)